Postępy w naszych stronach elektronicznych

Chociaż uważamy wersję papierową i elektroniczną czasopisma za komplementarną, wersja elektroniczna może oferować usługi czytelnikom i autorom, których po prostu nie można wydrukować na papierze. Dzisiaj osobisty asystent cyfrowy (PDA) zajmuje miejsce małego tłustego notatnika w kieszeni płaszcza wielu lekarzy. Rozpoznając tę szeroko stosowaną nową technologię i jej rolę w medycynie, dodajemy dwie nowe usługi kompatybilne z systemem operacyjnym Palm. Po pierwsze, nowa aplikacja zsynchronizowana przez Internet umożliwia użytkownikom automatyczne ładowanie z komputera do urządzenia PDA najnowszego spisu treści i streszczeń dziennika. Po drugie, osoby korzystające z bezprzewodowych urządzeń PDA mogą przeglądać kolekcje artykułów opublikowanych od 1996 r. I uporządkowane według 51 tematów. Zobaczą tytuły, informacje o cytowaniach i podsumowania. Abonenci mogą następnie wybrać tytuł i poprosić o pełny tekst artykułu. Plik elektroniczny (PDF) tego artykułu zostanie automatycznie wysłany na adres e-mail subskrybenta, który mamy w pliku lub na inny adres, który wprowadza subskrybent. Ta nowa funkcja umożliwia subskrybentom zamówienie artykułu przez bezprzewodowy palmtop, a plik PDF tego artykułu będzie czekał w ich skrzynce e-mail po powrocie do ich bazy domowej. Subskrybenci mogą pobrać te dwie nowe aplikacje z naszej witryny internetowej. Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że nasi czytelnicy często potrzebują podstawowych informacji, których nie ma na naszych stronach, artykuły na naszej stronie internetowej zawierają teraz linki do wersji on-line z 15. edycji Harrison s Principles of Internal Medicine. Subskrybenci zarówno czasopisma, jak i Harrison s Online mają dostęp do pełnego tekstu obu stron za pośrednictwem tych linków. W okresie próbnym zaoferujemy bezpłatny dostęp do Harrisona do kwietnia 2002 roku. Będziemy oferować linki do innych wysokiej jakości źródeł informacji, takich jak inne podręczniki medyczne, zbiory referencyjne i bazy danych, w zależności od czasu i okoliczności. pozwolić. Na przykład tej jesieni, ponieważ wszyscy byliśmy świadkami horroru bioterroryzmu, powiązania z Harrisonem i Centrami Kontroli i Zapobiegania Chorobom zostały dodane na stronie internetowej czasopisma, aby dostarczyć autorytatywnych i aktualnych informacji klinicznych dla praktyków.
Dwie nowe funkcje powinny być szczególnie interesujące dla naszej akademickiej publiczności. Po pierwsze, subskrybenci mogą pobrać kolorowe dane z serii Advances in Immunology w formacie zaprojektowanym do użycia w programie Microsoft PowerPoint. Mamy nadzieję, że nasi czytelnicy znajdą te obrazy wartości w swojej misji nauczania. Jeśli odpowiedź na tę nową funkcję gwarantuje, opracujemy sposoby łatwego pobrania dowolnej figury w formacie PowerPoint. Drugą nową funkcją jest Centrum danych autora. Autorzy, którzy opublikowali artykuły w czasopiśmie, mogą teraz dowiedzieć się, jaki wpływ wywarli. W naszym nowym autorskim centrum danych autorzy mogą otrzymać podsumowanie, jak często ich artykuły były dostępne na naszej stronie internetowej. Ta usługa jest częścią systemu PaperTRAIL i jest chroniona hasłem, dzięki czemu tylko autorzy mogą przeglądać dane na temat korzystania z ich artykułów.
Wreszcie, ponieważ w niektórych częściach świata koszt subskrypcji czasopisma stanowi barierę, która może być nie do pokonania dla prawie wszystkich potencjalnych czytelników, kilka miesięcy temu udostępniliśmy pełny dostęp elektroniczny bezpłatnie każdemu, kto łączy się z http: //www.nejm. org z 65 najbardziej upośledzonych ekonomicznie krajów świata, zgodnie z definicją Światowej Organizacji Zdrowia.
Chociaż wiele z tych nowych funkcji jest dostępnych tylko w wersji elektronicznej, w papierowej wersji czasopisma pojawiają się również ulepszenia Nowe funkcje zostały dodane w ubiegłym roku, w tym rozszerzony w tym tygodniu w dziale Journal, nowa funkcja interpretacji o nazwie Perspektywa i zdolność do szybszego publikowania artykułów. Czytelnicy mogą spodziewać się dalszych ulepszeń w nadchodzących miesiącach.
To, co publikujemy, jest o wiele ważniejsze niż to, jak je publikujemy. Czytelnicy naszych elektronicznych i tradycyjnych wersji papierowych mogą być pewni, że we wszystkich formatach staramy się dostarczać najbardziej aktualne, niezawodne i zbilansowane informacje medyczne. Wykorzystujemy wszystko, co każde podejście ma do zaoferowania, aby służyć twoim potrzebom informacyjnym. Czekamy na Wasze komentarze na temat tych nowych inicjatyw, zarówno tych dostępnych na papierze, jak i tych dostępnych w formie elektronicznej.
Edward W. Campion, MD
Kent Anderson
Jeffrey M. Drazen, MD

[podobne: pasemka caspariego`, płuca bydlęce, afekt patologiczny ]
[podobne: lidoposterin, olx skarszewy, nortryptylina ]